Pohlcovač zápachu do toalety, Chytrá Lola

1055
1 hodnotenie
Odstraňuje zápach z toalety bez chemických prostriedkov. Je ekologicky šetrný a nikdy ho nebudete musieť vymeniť za nový. Na svoju činnosť potrebuje len vodu a vzduch, pri každom spláchnutí neutralizuje všetky pachy.

  • zvyčajne skladom
€11,95
Kategória: Vychytávky
 

Pohlcovač zápachu do toalety. Je určený na pohlcovanie zápachu v toalete a jej okolia bez použitia akéhokoľvek chemického prostriedku.  Šetrí Vaše peniaze, pretože už nikdy nebudete musieť kupovať pomerne drahé výrobky, ktoré si naviac žiadajú doplňovanie. Tento pohlcovač zápachov máte jednoducho navždy, nikdy ho nemusíte meniť za nový a vždy Vám bude verne slúžiť.

Vďaka tomu, že sa z neho neuvoľňujú žiadne látky na rozdiel od jeho chemických kolegov, nezaťažujete životné prostredie.

Vysoko kvalitná nerezová oceľ, ktorá tvorí hlavnú časť pohlcovača, neutralizuje nepríjemné pachy okamžite pri svojom kontakte s vodou a vzduchom. Jediné, čo potrebuje, je spláchnuť a čerstvý, čistý vzduch je zaručený.

  • Odstraňuje zápach z toalety bez chemických prostriedkov.
  • Dokonale šetří Vaše peniaze – nikdy ho nebudete musieť vymeniť za nový a časom se nijak neopotrebuje a nedochádza k zníženiu jeho funkčnosti.
  • Je ekologicky veľmi šetrný – nezaťažuje životné prostredie chemikáliami.
  • Na svoju činnosť potrebuje len vodu a vzduch, pri každom spláchnutí neutralizuje všetky pachy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: