Pohlcovač zápachov, Chytrá Lola

1034
Neohodnotené
Pohlcovač zápachov, ktorého aktívnou zložkou je bambusové drevené uhlie. Okrem zápachov zabraňuje aj šíreniu plesní, roztočov, vlhkosti, molí a pod.

  • zvyčajne skladom
€10,80
Kategória: Vychytávky
 

Pohlcovač zápachu je výrobok vhodný do každej domácnosti – môžete ho umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti, šatníku, chladničky, skrine, auta,... jednoducho kamkoľvek. Aktívnou látkou je bambusové drevené uhlie, ktoré je vnútri priepustného hodvábneho vrecúška a ktorého množstvo sa časom vôbec neznižuje, neopotrebováva a neničí. Bambusové uhlie je prírodný materiál, ktorý vďaka svojej absorpčnej schopnosti zabraňuje vzniku plesní, vlhkosti, bráni rozmnoženiu roztočov a iných cudzopasníkov, molí, atď.

Bambusové drevené uhlie je porézny materiál, ktorý je schopný pohlcovať zápachy a škodlivé látky, ako napr. formaldehyd alebo benzén. Formaldehyd je karcinogénna látka, ktorá sa v hojnom množstve vyskytuje v drevotrieskach a laminátoch, teda materiáloch, ktoré sú všade okolo nás a my si ani neuvedomujeme, že ho každý deň dýchame a poškodzujeme si tak svoje zdravie.

Bambusové drevené uhlie sa aktívne podieľa na udržiavaní optimálnej vlhkosti prostredia. Ak je príliš vlhko, prebytočnú vlhkosť pohlcuje. V prípade sucha zase zadržanú vlhkosť uvoľní.

  • Nepotrebuje žiadnu elektrickú energiu, špeciálne náplne ani ďalšie prídavky. Jednoducho ho uložte na miesto, ktoré chcete zbaviť akéhokoľvek zápachu, a nechajte ho pracovať.
  • Neuvoľňuje do ovzdušia žiadne chemické látky. Jeho činnosť je založená na absorpčnej aktivite bambusového dreveného uhlia.
  • Vydrží nepretržité každodenné používánie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: