Loptička do WC, Chytrá Lola

845
Neohodnotené
Loptička do WC minimalizuje riziko vzniku vodného kameňa v nádržiach a misách bez použitia chemikálií. Životnosť 5 rokov alebo 50.000 spláchnutí.

  • zvyčajne skladom
€9,55
Kategória: Vychytávky
 
Lopta do toalety je výbornou pomôckou pre každého z nás. Všetci totiž zápasíme s vodným kameňom, ktorý sa vytvára v nádržiach a misách našich WC. Aby sme ho odstránili, boli sme nútení používať množstvo agresívnych chemických prípravkov a nikdy sme príliš nepremýšľali nad tým, čo sa deje s týmito látkami ďalej, keď zmiznú v potrubnom systéme. Lopta na toalety je riešenie, ktoré je ekologicky najšetrnejší prostriedok na ceste k toaletám bez vodného kameňa. Je tiež prostriedkom najmenej nákladným, pretože jedna lopta má životnosť až 5 rokov alebo 50.000 spláchnutí.

Lopta zabraňuje polarizáciou iónov vápnika ich usadzovaniu na stenách nádrží a mís. Vďaka tomu sa tiež znižuje počet baktérií v toaletách a to je pozitívny výsledok dosiahnutý bez použitia akejkoľvek chemikálie. Pomocou lopty odstránite z misy nevzhľadné kolónie vodného kameňa, ktorý je obzvlášť úporný v obrube a sifóne misy.

Lopta obsahuje alkalizujúce a antibakteriálne peletky, ktoré pozitívne pôsobia na vodu a zbavujú ju všetkých látok, ktoré sa môžu podielať na vzniku vodného kameňa. Lopty prinášajú do toaliet sviežu vôňu, ktorú oceníte pri každom spláchnutí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: