Neohodnotené

Tehotenský ošetrujúci olej, Saloos

Vzniku strií môžete predchádzať pravidelným používaním tehotenského ošetrujúceho oleja.
Kód: 2873/50
Značka: Saloos
€7,95
Objem: 50 ml
skladom | 2873/50
€7,95

Tehotenský ošetrujúci olej

Strie vznikajú na pokožke ak je napätá. Málokedy zmiznú úplne, ale ich vzniku môžete predchádzať pravidelným používaním tehotenského ošetrujúceho oleja. Preto nepodceňujte prevenciu a denne ho vtierajte do pokožky. Olej vyživuje pokožku do hĺbky a zamedzuje jej vysúšaniu, následnému popraskaniu, pokožka zostáva pružná a vláčna. Doporučujeme olej používať i po dobu ďalších 6 až 12 mesiacov po pôrode.

Zloženie: Mandľový olej, Púpalkový olej BIO, Levanduľa, Neroli

Tehotenstvo, pôrod a následné obdobie kojenia kladú na ženské telo veľké nároky. Čím dôkladnejšie sa fyzicky pripravíte, tým lepšie sa budete cítiť. A ani v priebehu tých niekoľko mesiacov sa nemusíte obávať straty svojho pôvabu. Každý deň si nájdite zopár minút len a len pre seba a starajte sa o svoj vzhľad. Dbajte o to, aby vaša pokožka dostala patričnú výživu, bola dostatočne vláčna a poddajná. Váš dobrý pocit významne prispieva  k vnútornej a vonkajšej harmónii.

Život s novonarodeným dieťatkom bude pre vás prekvapením. Starostlivosť o neho, to je vrúcnosť, láskavosť a cit. Telesný kontakt posilňuje dôveru  dieťatka v seba samého, preto ho čo najviac hladkajte a jemne masírujte. Jeho pokožka je veľmi citlivá, na rozdiel od dospelých je oveľa tenšia a jemnejšia. Rastlinné oleje lisované za studena sú tým najlepším, čo môžete svojmu dieťatku dopriať. Odovzdávajú pokožke maximum účinných bioaktívnych látok a vitamínov, prehrievajú ju a posilňujú jej obranyschopnosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: