Neohodnotené

Rakytníkový olej Bio, Nobilis Tilia

Účinne zvláčňuje, vyživuje a chráni, posilňuje prirodzenú odolnosť pokožky proti vonkajším vplyvom. Podporuje regeneráciu tkaniva pri poškodení a má značné antibakteriálne pôsobenie. 20ml
posielame do 8 dní
Kód: R1085
Značka: Nobilis Tilia
€12,95
Kategória: Kozmetika

Olej sa získava extrakciou zo semien a má významné účinky na pokožku. Účinne zvláčňuje, vyživuje a chráni, posilňuje prirodzenú odolnosť pokožky proti vonkajším vplyvom. Podporuje regeneráciu tkaniva pri poškodení a má značné antibakteriálne pôsobenie. Využíva sa tiež pri termických a chemických spáleninách pokožky a pri poškodení rádioaktívnym žiarením.  

 

Tip pro zdravú výživu

Má vysoký obsah omega-3 mastných kyselín a mononenasýtených tukov, najmä vzácnej kyseliny palmitoolejovej, vďaka čomu je dôležitým doplnkom zdravej výživy. Olej obsahuje veľké množstvo karotenoidov a vitamínu E a veľmi cenný sitosterol. Ten spolu s omega-3 kyselinami prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Pre tento účinok je nutný príjem najmenej 2 g omega-3 alebo 0,8 g rastlinných sterolov denne. Vitamín E prispieva o ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Karotény v tele slúžia ako zdroj vitamínu A, ktorý prispieva k mormálnemu metabolizmu železa, udržaniu normálneho stavu slizníc, pokožky a zraku. Ďalej prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a podiela sa na prosece špecifikácie buniek.

 

Použitie

Jemnou masážou vtierajte do pokožky namiesto pleťového mlieka alebo krému. Ako súčasť zdravej výživy užívajte niekoľko lyžičiek denne.

 

Složení:
Hippophae rhamoides

 

Poznámka:
BIO extrahovaný CO2 / jedlý jednodruhový

 

Balenie: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: