Hennaplus prášková farba na vlasy zlatá blond 50

4394
Neohodnotené
Celkom prírodná farba dodá vlasom objem a prirodzený lesk. Posilňuje štruktúru vlasov a použité bylinné zložky posilňujú vlasové korienky. Neobsahuje žiadne chemické zložky.

  • zvyčajne skladom
€7,30
Kategória: Kozmetika
 
Skvelá voľba pre celkom prírodné zafarbenie Vašich vlasov.
Celkom prírodná farba dodá vlasom objem a prirodzený lesk. Posilňuje štruktúru vlasov a použité bylinné zložky posilňujú vlasové korienky. Neobsahuje žiadne chemické zložky.

Ako pôsobí
Farebné pigmenty sa zachytia do nerovností na povrchu vlasov a tým upravia pôvodný odtieň vlasov. Výsledná farba neodrastá, postupne sa z vlasov celkom vymyje. Jedný 100% prírodný prípravok pre najkrajší, intenzívny a prirodzený odtieň i okúzľujúci lesk. Neobsahuje amoniak ani peroxid.

Krycia schopnosť
Konečný odtieň sa môže nepatrne líšiť od deklarovanej farby, záleží na prirodzenej pigmentácii Vašich vlasov. Dokáže stmaviť pôvodnú farbu o 1 stupeň, zosvetlovanie nie je možné. Šediny kryje iba v obmedzenej miere. Na lepšie krytie šedín doporučujeme dofarbenie Hennaplus prírodnou farbou krémovou.


Rady a tipy:
Pridaním mletej kávy do zmesi neutralizujete oxidáciu farby do výrazného červeného odtieňa
Prvé šediny (max.20% šedivých vlasov) zakryjete pod gaštanovým prelivom - použite zmes Hennaplus prírodnej farby práškovej - odtieň oriešok (50%) a Hennaplus prírodnej farby práškovej - odtieň tmavá hnedá (50%) spolu s malým množstvom mletej čiernej kávy a vriacej vody.
Hennalus prírodná farba prášková sa môže kombinovať s Hennaplus prírodnou farbou krémovou - používajte na dofarbenie. Výsledná farba závisí na pôvodnej farbe a hustote Vašich vlasov a na dĺžke pôsobenia farby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: