Neohodnotené

Hennaplus krémová farba na vlasy škoricová 7.38

Pre stredne blond až tmavé blond vlasy. Regeneračná vlasová farbiaca kúra s Biotínom (vitamín H) pre extra starostlivosť. 3 funkcie v jednom: farbenie, starostlivosť a revitalizácia.
skladom
Kód: 4383
Značka: Hennaplus
€10,90
Kategória: Kozmetika
 Regeneračná vlasová farbiaca kúra s Biotínom (vitamín H) pre extra starostlivosť. Vhodná na krytie začínajúcich šedín (až 40% šedivých vlasov). 3 funkcie v jednom:
farbenie, starostlivosť a revitalizácia. 

Hennaplus prírodná farba krémová je nová rada jemných farbiacich prípravkov bez obsahu Ammonia a peroxidu, ktorá sa postupne vytráca po 8 až 10 umytiach. Vďaka starostlivému výberu ingrediencií je Hennaplus prírodná farba krémová vhodná k použitiu i na citlivú pokožku hlavy a poškodené vlasy. Vďaka Oryzanolu, prírodnému UV filtru získaného z ryže, vydrží Vaša farba dlhšie svieža. Obsiahnutý Biotín posilňuje vlasy, dodáva im pružnosť a podporuje ich rast. Na zlepšenie starostlivosti o vlasy obsahuje Hennaplus ďalšie bylinné extrakty a bezfarebnú Hennu. Dermatologicky testované

Ako pôsobí
Krémové farby neobsahujú žiadny amoniak ani peroxid. Farebné pigmenty sa zachytia na povrchu vlasu, odkiaľ sa postupne behom 8 - 10 umytí vymývajú. Preto nedochádza k odrastaniu farby. Krémové farby nedokážu zosvetliť odtieň farby vlasov, používajú sa na oživenie prirodzeného tónu, k obnove intenzity farby zafarbených vlasov alebo na vytvorenie štýlových prelivov v pôvodnom odtiene farby vlasov. 

Krycia schopnosť
Dočasný, tónovací systém farbenia vlasov. Čiastočne kryje začínajúce šediny. Krémové farby sú schopné stmaviť Vašu pôvodnú farbu o 1 stupeň. Zosvetlovanie nie je možné.

Extra jemná
Tento prípravok neobsahuje žiadne alergénne látky ako sú PPD, Recorcinol, Naphtol alebo Toluén. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Pretože Hennaplus prírodná krémová farba neobsahuje žiadne zosvetľujúce činidlá, nenarušuje štruktúru Vašich vlasov.

Farba i kondicionér
Slúži ako farba a zároveň ako kondicionér. Obsahuje totiž ochranné zložky ako Henna a účinné bylinné extrakty (z prasličky, z podbeľa, z imela, slezu a zo pšeničného proteínu). Obsiahnutý ryžový proteín vlasy vyživuje a vytvára ochrannú vrstvu, chrániacu pred poškodením štruktúry vlasov. Hydratačná zložka Panthenol pôsobí kondične a posilňuje vlasy. Pridaná bezfarebná Henna napomáha zdraviu vlasov a dodáva im krásny lesk. Vaše vlasy budú vypadať krásne, zdravo a žiarivo.

Ľahké použitie
Použitie Hennaplus prírodnej krémovej farby je veľmi jednoduché a jedlnotlivé farebné odtiene sa môžu jednoducho kombinovať pre Váš osobitý štýl a jedinečnosť.

Rady a tipy:
  • Oživte svoju prirodzenú farbu vlasov alebo im dodajte módny odtieň
  • Účinné krytie šedín (až 40% šedivých vlasov)
  • Časté používanie zvyšuje kvalitu farbenia a zakrytie šedín
  • Jednotlivé odtiene sa môžu jednoducho kombinovať pre Váš osobitý štýl a jedinečnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: