Neohodnotené

Himalájska soľ Hality energetické

Energetické hality sú najvyššou sortou diamantovej soli. Majú vysoký stupeň kryštalického usporiadania, preto sú prirovnávané k diamantom medzi soľami. Už viac ako 3000 rokov sa v Ázii používajú na liečenie.

skladom
Kód: 8153
Značka: Cereus
€3,50
Kategória: Himalájska soľ

Energetické hality sú najvyššou sortou diamantovej soli. Majú vysoký stupeň kryštalického usporiadania, preto sú prirovnávané k diamantom medzi soľami. Už viac ako 3000 rokov sa v Ázii používajú na liečenie. Nesú obrovské množstvo "bunkových informácií". Hality majú vysokú schopnosť ničiť cudzorodé látky v tele. Sú veľkým, človeku dostupným zdrojom bioenergie. 

Zloženie: kamenná soľ v rýdzej panenskej podobe. Veľkosť kryštálov 2-3 cm.
 
Krajina pôvodu: Pakistan/Punjab, južne od Himalájí
 
Min. trvanlivosť: pri skladovaní v suchu neobmedzená

 
Hmotnosť: 200g

Prostredníctvom svojej kryštalickej mriežky môžu dobre prechádzať bunkovým tkanivom. Ak nastane zničenie bunkového tkaniva (napr. nádorové bunky), ľudské telo stráca v ich okolí svoju usporiadanú bunkovú vodu. Hality v sebe nesú informáciu usporiadanej štruktúry, ktorá pomáha v takto poškodených oblastiach rein-formovať bunky o ich správnej štruktúre. To vedie k návratu buniek, tkanív a celých orgánov do ich prirodzenej rovnováhy a zdravia. Rozdiel medzi pôsobením halitovej soli a soli priemyselno-potravinárskej na ľudský organizmus môže byť prirovnaný k rozdielu pôsobenia vzduchu čistej panenskej prírody a znečisteného ovzdušia veľkomesta. 

Hality sa používajú:

-         zahriaté kryštály sa prikladajú na choré a boľavé miesta na tele

-        ako osobný kameň – pod vankúš alebo nosiť pri sebe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: