Gemmoglukány

Najpredávanejšie

Carcinae s betaglukánom 50ml, Naděje
€9

Originálna receptúra českej bylinkárky pani Mgr. Podhornej užívanie pri totálnych zlyhaniach imunity a pri onkologických ochoreniach.

Čierna ríbezľa s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Pri všetkých druhoch alergií a ekzémoch. Užíva sa pri zníženej funkcii nadobličiek, nedostatku progesterónu. Zosilnený účinok v gemmoglukánovej rade.

Eleuterokok s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Významné je jeho užívanie pri cystách, neplodnosti, myómoch a nádoroch, taktiež pri metastázach. Odporúča sa pri strese a problémoch s energiou a únavou.

Fit Kolon s betaglukánom 50ml, Naděje
€9

Zmes užívajte ak chcete dosiahnúť blahodárny vplyv na tráviacu sústavu, zvýšiť obranné reakcie organizmu. Užíva aj pri celiakii, crohnovej chorobe, zlom trávení, zápche,...

Leukostop s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Tinktúra z bylín pri detoxikácii a čistení krvi, zlej imunite. Odporúča sa ak potrebujete komplexnú aktiváciu obranných mechanizmov nášho tela. Odporúča sa aj pri prevencia.

Nádej s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Odporúča sa pri zhoršenom stave obličiek, prostaty aj pri hormonálnej nerovnováhe u žien. Užíva sa aj pri zlom trávení, prekyslenom žalúdku.Zosilnený účinok v rade gemmoglukánov.

Ofenz s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Odporúča sa pri cystách, myomoch, plesniach ale aj pri nádoroch, rakovine hlavne v tráviacom ústrojenstve.

Orech čierny s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Orech čierny americký je výborná bylina pri parazitoch a pri niektorých typoch nádorov.V gemmoglukáne ponúkame zosilnený účinok orecha čierneho amerického.

Stop Kok s betaglukánom 50ml, Naděje
€9

Výborná bylinná zmes pri bakteriálnych nákazach. Tinktúra sa užíva pri rozvoji vírusových a bakteriálnych problémov a pri boji organizmu s nimi.

Vres obyčajný s betaglukánom 50ml, Naděje
€8

Pri reumatizme, dne a metastázach.

10 položiek celkom