Feel Eco Prostriedok na riad 1L

2848
Neohodnotené
Vysoko účinný a biologicky odbúrateľný prostriedok na ručné umývanie riadu. Šetrný k Vašim rukám vďaka obsahu glycerínu. 1L

  • zvyčajne skladom
€3,90
Kategória: Ekodomácnosť
 
 Vysoko účinný a šetriaci prostriedok na ručné umývanie riadu. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných a netoxických surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie.
 
Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a dokáže efektívne odstrániť mastnotu a nečistotu z umývaného riadu. 
 
Zároveň ochraňuje pokožku Vašich rúk vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu. Prvotriedna účinnosť prostriedku je doložená testami štátneho akreditovaného laboratória ZÚLP České Budějovice.
 
Dávkovanie: 6ml na 5 l vody

Zloženie: 5-15% aniónové povrchovo-aktívne látky, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, amfotérne povrchovo aktívne látky, parfumy, konzervant: benzoan sodný 
  
Netestované na zvieratách. 
 
Skladovanie: Skladujte  v suchu a tme pri teplotách od 5 do 25°C. Dátum výroby aj spotreby je uvedený na obale.

Upozornenie
R36/38 Dráždi oči a pokožku. S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S26 Po zasiahnutí očí alebo sliznice ihneď vymyte veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. S46 V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: