Neohodnotené

Zmes éterických olejov Vlčihorská, Nobilis Tilia

Predstavte si ako sa v okolitých lúkach každým letom rozvonia materina dúška, ľubovník, rebríček a ruman, z neďalekého lesa cítite balzamovú vôňu smrekov, borovíc a smrekovca. Z našej Vlčihorskej záhrady sa v čerstvom vánku mieša vôňa rozmanitých bylín s rozkvitnutými lipami, brezami a divokými šípkovými ružami pozdĺž ciest, zatiaľ čo silnejší vietor prináša vôňu skalných roklín z vnútra neďalekého národného parku.

skladom
Kód: E2010
Značka: Nobilis Tilia
€12,55
Kategória: Aromaterapia

Milujeme Vlčiu Horu, malú dedinku pod kopcom, ktorá je našim domovom, uprostred lúk a lesov, neďaleko tajomných krás Českého Švýcarska. Predstavte si ako sa v okolitých lúkach každým letom rozvonia materina dúška, ľubovník, rebríček a ruman, z neďalekého lesa cítite balzamovú vôňu smrekov, borovíc a smrekovca. Z našej Vlčihorskej záhrady sa v čerstvom vánku mieša vôňa rozmanitých bylín s rozkvitnutými lipami, brezami a divokými šípkovými ružami pozdĺž ciest, zatiaľ čo silnejší vietor prináša vôňu skalných roklín z vnútra neďalekého národného parku. Všetko dohromady tvorí jedinečnú vôňu, ktorú inde nenájdete. Vyvoláva v nás pozitívnu závislosť k miestu a pocit šťastia, ktorý človek zažíva uprostred prírody, v prepojení s luďmi, ktorých má rád. Chceme sa s vami o vlčihorskú náladu podeliť. Prijmite vôňu ako pozdrav či spomienku na Vlčiu Horu, ktorá vás bude posilňovať a podporovať nech ste kdekoľvek. Nadýchnite sa zdravia a radosti z bytia na Zemi. S láskou pre vás...

Balenie: 10 ml

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difúzera či inhalačnej tyčinky. Môžete používať aj na priamu inhaláciu. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

 

Zloženie:

Abies Alba Cone Oil (éterický olej zo šišiek jedle), Salvia Officinalis Oil (éterický olej zo šalvie lekárskej), Foeniculum Vulgare Oil (éterický olej z feniklu obyčajného), Origanum Majorana Oil (éterický olej z majoránky zahradnej), Larix Decidua Leaf Cell Extract (éterický olej zo smrekovca opadavého), Melissa Officinalis Leaf Oil (éterický olej z medovky lekárskej), Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*. *-z prírodných éterických olejov.

 

Nevhodné pre tehotné a deti do 30 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: