Neohodnotené

Zmes éterických olejov Meditácia, Nobilis Tilia

Otvorí priestor k tichému rozjímaniu a duchovnému oslobodeniu, utíši naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, vieru a oporu.. 10ml
posielame do 8 dní
Kód: E1080
Značka: Nobilis Tilia
€9,75
Kategória: Aromaterapia

Zmes éterický olejov Meditácia

Každý rok v našom živote je možné vnímať ako zásadný či mimoriadny. Či už sa rozhodneme ho vnímať na osobnostnej, spoločenskej, svetovej, planetárnej alebo duchovnej úrovni, môže to byť obdobie neľahké, plné skúšok vnútornej integrity a mravnej sily, plné pohybu a nečakaných zásadných zmien. Práve vtedy sa môžeme očistiť od starého a nepotrebného, oddeliť podstatné od zbytočného, pokrivenú morálku od dobrých úmyslov. Pre tieto výnimočné chvíle nám vytvorená synergia éterických olejov pomôže prejsť náročným obdobím v súlade s našou vlastnou podstatou i planétou Zem. Napomôže nami zvolenej transformácii, prečistí myšlienky a dodá jasnosť našim víziám. Otvorí priestor k tichému rozjímaniu a duchovnému oslobodeniu, utíši naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, vieru a oporu. V neposlednej rade je dôležitým zámerom synergickej zmesi posilniť životaschopnosť a dodať inšpiráciu pre nové voľby. Očistení sa potom môžeme vydať k novému, s láskou a bez strachu.

Použitie:
Zmes éterických olejov používame na vnútornú stranu zápästia či pulzné body. Využívame ju na prevoňanie a dynamizáciu priestoru, v ktorom trávime čas, a to prostredníctvom aromalampy, difuzéra či rozprašovača. Môžeme ju nosiť u seba a inhalovať kedykoľvek podľa potreby, prípadne využiť inhalačnú tyčinku.
 

Zloženie:
Zmes 100% prírodných éterických olejov.

Balenie: 10ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: