Neohodnotené

Zmes éterických olejov Komunikácia, Nobilis Tilia

Synergická zmes pomáha zjednocovať naše myšlienky a vízie s ostatnými ľuďmi a prijímať taktiež ich pohľady. Podporuje zdravé sebavedomie, vitalitu a optimizmus.. 10ml
skladom
Kód: E1082
Značka: Nobilis Tilia
€9,75
Kategória: Aromaterapia

Zmes éterických olejov Komunikácia

Synergická zmes pomáha zjednocovať naše myšlienky a vízie s ostatnými ľuďmi a prijímať taktiež ich pohľady. Učí nás nehodnotiť, akceptovať ostatných s úctou k ich odlišnostiam a zároveň s rešpektom k sebe. Pomáha slobodne a otvorene komunikovať, učí nás povedať si o pomoc a tiež ju s pokojom prijať. Podporuje zdravé sebavedomie, vitalitu a optimizmus. Rozširuje priestor k slobodnému sebavyjadreniu a širšej životnej skúsenosti, najmä pokiaľ cítime, že nás prostredie príliš zväzuje. Zároveň je pomocníkom na prepájanie protikladov a pomáha zjednocovať rôzne postoje či názory. Spája ženskú a mužskú energiu, telo a dušu, ego s vyšším Ja. Upokojuje, ale nie v zastavení a rozjímaní ale naopak v plnom pohybe. Tak ako v oku tornáda je kľud, pomáha nám ostať v napojení na silné vnútorné zdroje i v neustále sa meniacich podmienkach. 
Zmes éterických olejov je zároveň oslavou života na Zemi, podporuje tvorivú silu reálneho života, ktorá nás udržuje tu a teraz. Prináša radosť, potešenie zmyslov a chuť prežívať nové. Oslavuje ľudskú vzájomnosť a pospolitosť, pretože v našom zdieľaní je skrytá naša sila.

Použitie:
Zmes éterických olejov používame na vnútornú stranu zápästia či pulzné body. Využívame ju na prevoňanie a dynamizáciu priestoru, v ktorom trávime čas, a to prostredníctvom aromalampy, difuzéra či rozprašovača. Môžeme ju nosiť u seba a inhalovať kedykoľvek podľa potreby, prípadne využiť inhalačnú tyčinku.
 

Zloženie:
Zmes 100% prírodných éterických olejov.

Balenie: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: