Neohodnotené

Zmes éterických olejov Inšpirácia, Nobilis Tilia

Posilňuje dôveru vo vlastnú tvorivú silu a neobmedzený vnútorný potenciál, otvára priestor intuícii. Inšpiruje nás k hravému a láskyplnému konaniu, učí nás vnímať život v radosti a láske. 10ml
skladom
Kód: E1081
Značka: Nobilis Tilia
€8,85
Kategória: Aromaterapia

Zmes éterický olejov Inšpirácia

Tvorivá sila predstavivosti ukazuje cestu ako realizovať svoje zámery a vízie. Všetky myšlienky nesúce lásku a radosť sú požehnaním pre osobný rast a uvedomenie si ich sily nás posúva na zvolenej ceste. Všetko, čo potrebujeme, aby sme mohli tvoriť už nám bolo dané. Radosť a lásku prinášame do celého procesu my sami.  A práve v tom nám pomáha synergická zmes éterických olejov. Posilňuje dôveru vo vlastnú tvorivú silu a neobmedzený vnútorný potenciál, otvára priestor intuícii. Inšpiruje nás k hravému a láskyplnému konaniu, učí nás vnímať život v radosti a láske. Pomáha nám byť adaptabilnými , optimistickejšími a objavovať skryté schopnosti. Svojou hĺbkou ukotvuje a stabilizuje, aby sme si boli zároveň vedomí bezpečia svojich koreňov a upevňovali svoju vieru v budúcnosť. Dodáva pohľad potrebný k zmenám, oslobodeniu a rastu. Aby sme svoje vízie dokázali realizovať, potrebujeme taktiež dôslednosť, vytrvalosť a veľkú mieru zodpovednosti k sebe, ostatným ľuďom a k Zemi, na ktorej žijeme. S pomocou synergickej zmesi Inšpirácia budeme svoje rozhodnutia činiť s otvorenou mysľou a prežívať lásku, radosť, zdravie a hojnosť. Práve tak ako si zvolíme.

Balenie: 10 ml
 

Použitie:
Zmes éterických olejov používame na vnútornú stranu zápästia či pulzné body. Využívame ju na prevoňanie a dynamizáciu priestoru, v ktorom trávime čas, a to prostredníctvom aromalampy, difuzéra či rozprašovača. Môžeme ju nosiť u seba a inhalovať kedykoľvek podľa potreby, prípadne využiť inhalačnú tyčinku.
 

Zloženie:
Zmes 100% prírodných éterických olejov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: