Neohodnotené

Zmes éterických olejov Harmónia, Nobilis Tilia

Zmes éterických olejov Harmónia je esenciou šťastia a pomáha nám vyjadrovať spokojnosť a potešenie. Nastoluje rovnováhu medzi aktivitou a odpočinkom, lebo všetko čo je v harmónii prináša úspech.

skladom
Kód: 7137
Značka: Nobilis Tilia
€12,20
Kategória: Aromaterapia

Zmes éterických olejov Harmónia je esenciou šťastia a pomáha nám vyjadrovať spokojnosť a potešenie. Nastoluje rovnováhu medzi aktivitou a odpočinkom, lebo všetko čo je v harmónii prináša úspech. Vôňa nám pomáha povzniesť sa nad nahromadený stres, uvoľňuje potlačené city, obnovuje spontánnosť a optimizmus, podporuje všetko veselé, šťastné, hravé a pozitívne. Učí nás jemnému umeniu prijať uznanie od druhých, rovnako ako oceniť sám seba.

Po období práce a prekonávania prekážok prichádza spokojnosť a pozitívna nálada, plynúca z radosti z vykonanej práce pre seba i pre druhých. Náš zaslúžený odpočinok môže mať mnoho podôb. Môže to byť čas venovaný radovánkam alebo len tichému šťastiu v lone prírody. Zmes nám pomáha v trpezlivosti, než plody našej práce dozrejú, pomáha nám uvoľniť sa a tešiť sa z hojnosti a bohatstva, ktoré máme už teraz. Môžeme zažívať obdobie bez nápadov a energie, čo je výzvou, aby sme neriešili svoje okolie, ale oddýchli si a počkali. Vôňa zmesi éterických olejov uľavuje pri prepracovanosti, pomáha nám relaxovať, upokojuje a vyživuje, uvoľňuje predstavivosť a podporuje potešenie zmyslov. 

U ľudí, ktorí majú potrebu byť neustále v činnosti, sa môže odpočinok prejavovať ako pocit nudy, je však dôležitý pre našu regeneráciu a rovnováhu. Obdobie bez zrejmého vývoja možno vnímať ako stagnáciu, ale zmes zaisťuje stály pohyb, to pokojné plynutie, ktoré je podmienkou života. Vytvára tým podmienky pre nový podnet osudu, nárast tvorivej sily a chuť k zmene. Učí nás, že každá zmena je priaznivá, všetky možnosti sú rovnako dobré a všetko je v poriadku.

Balenie: 10ml

Použitie:

Zmes éterických olejov používame na vnútornú stranu zápästia či pulzné body. Využívame ju na prevoňanie a dynamizáciu priestora, v ktorom trávime čas a to prostredníctvom aromalampy, difúzera či v rozprašovači. Môžeme ju tiež nosiť u seba a inhalovať kedykoľvek podľa potreby, prípadne využiť inhalačnú tyčinku. nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie:

Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarínkový), Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil (éterický olej bergamotový bez bergapténu), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), Styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue), Alcohol (rozpúšťadlo), Cananga Odorata Flower Oil (éterický olej z kvetov kanangy vonnej), Pogostemon Cablin Leaf Oil (éterický olej z pačuli), Tilia Cordata Flower Extract (éterický olej z lipy malolistej, absolue), Limonen*, Linalool*, Hydroxycitronellal*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*, Isoeugenol*, Eugenol*, Benzyl Alcohol*, Citronellal*, Benzyl Cinnamate*. *-z prírodných éterických olejov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: