Neohodnotené

Jedľové šišky (Rakúsko), Saloos

Pôsobí antibakteriálne, protivírovo a protizápalovo. Osviežuje, dezinfikuje, povzbudzuje krvný obeh, doporučuje sa pri reumatizme...
Kód: 2770/5 M
Značka: Saloos
od €3,30
Kategória: Aromaterapia
Objem: 5 ml
posielame do 8 dní | 2770/5 M
€3,30
Objem: 10 ml
posielame do 8 dní | 2770/10
€5,75
Objem: 20 ml
posielame do 8 dní | 2770/20
€11,15
Objem: 50 ml
posielame do 8 dní | 2770/50
€24,65

Jedľové šišky (Rakúsko)

Pôsobí antibakteriálne, protivírovo a protizápalovo.

 

Aróma je svieža, trpká, balzamová a drevitá. Používa sa pri angínach a tracheobronchitídach. Osviežuje, dezinfikuje, povzbudzuje krvný obeh, doporučuje sa pri reumatizme. Podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu, pôsobí antibakteriálne, protivírovo a protizápalovo, celkovo harmonizuje, povzbudzuje a dodáva energiu, účinne pôsobí pri vyčerpaní organizmu, osvedčil sa pri prechladnutí a kašli, uvolňuje dýchacie cesty, osviežuje a dezinfikuje vzduch.

Krajina pôvodu: Rakúsko

 

100% prírodné éterické oleje Saloos

 

Používanie éterických olejov je rovnako staré ako ľudia a ich bolesti. Vôňa rastlinných silíc priaznivo pôsobí na náš nervový systém a emócie, podporuje imunitný systém a spúšťa ozdravný proces celého organizmu. Pretože éterické oleje pôsobia komplexne a hlboko, je nutné dbať na ich kvalitu a užívať skutočne 100% prírodné produkty. Jedine tak môžete dosiahnuť žiadaných výsledkov.

 

Možnosti použitia éterických olejov

 

Vôňe esenciálnych olejov vás môže sprevádzať celým dňom. V kancelárii, kde pohlcuje pachy a osviežuje, pri štúdiu, pri kúpeli, masáži, odpočinku aj počas spánku.

 

Inhalácie

Najjednoduchšie použitie esenciálnych olejov je v aromalampách. Do vody nakvapkajte 3 - 8 kvapiek esenciálneho oleja. Plameň sviečky ohrieva misku, z ktorej sa ako prvej odparia prchavé vonné silice. Tiež stačí nádobu s olejom položiť na kúrenie alebo nakvapkať éterický olej na papierovú vreckovku a použiť napríklad pri dlhej jazde autom.

 

Kúpele

3-10 kvapiek éterického oleja rozmiešajte v 1 dl mlieka, troške rastlinného oleja alebo lyžičke medu. Éterický olej sa tak rozpustí a dostane sa do celého kúpeľa. Vždy je lepšie začať s nižšou koncentráciou.

 

Masáže

Niekoľko kvapiek éterického oleja pridajte do nosného čistého rastlinného oleja. Éterický olej sa v rastlinnom oleji rozpustí. Túto zmes môžete použiť na masáž alebo potieranie postihnutých miest na pokožke.

 

Potieranie pokožky

Éterický olej rozpustite v tukovom základe (rastlinný olej, med, mlieko) a použite na potieraie pokožky.

 

Obklady

Do teplej vody pridajte niekoľko kvapiek éterického oleja, premiešajte a použite na obklad.
 

Pri používaní silíc sú riziká minimálne. Všeobecne platí, že by sme sa mali vyvarovať vysokých koncentrácií a vždy sa podrobne zoznámiť s účinkami jednotlivých silíc. Niektoré éterické oleje nie sú vhodné pre tehotné ženy a deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: